کفش‌های ورزشی منتخب مخصوص دویدن

کفش‌های ورزشی منتخب مخصوص دویدن

کفش ورزشی Asics GT-2000 5

کفش ورزشی مدل Asics GT-2000 5 برنده‌ی بهترین خرید در تابستان ۲۰۱۷ شده است.

این مدل فوق‌العاده سبک و راحت برای پیاده روی و دویدن‌های طولانی‌مدت مناسب است. این کفش به پا قدرت تنفس خوبی می‌دهد و به‌خوبی از آن محافظت می‌کند. این برند ژاپنی به استفاده از کفی‌های نرم و انعطاف‌پذیر برای بهبود ثبات پا شهرت دارد. تکنولوژی‌ GEL که در زیره‌ی این کفش استفاده شده، باعث جذب انرژی و ضربه‌های وارده به پا می‌شود.

پوشش توری که بر روی کفش قرار دارد، به‌خوبی باعث افزایش گردش هوا، تنفس و خنک شدن پا می‌شود.

علاوه‌بر انعطاف‌پذیری بالایی که در این مدل وجود دارد، زیره‌ی کفش دارای برجستگی‌ها و شیارهایی جهت ایجاد اصطکاک با زمین به‌هنگام ورزش کردن است.

کفش ورزشی Under Armour Charged Bandit 3

کفش ورزشی آندر آرمور

کفش ورزشی مدل Under Armour Charged Bandit 3 برنده‌ی بهترین خرید در تابستان ۲۰۱۷ شده است.

این کفش برای سال ۲۰۱۷ به‌صورت کلی بازطراحی شده است. در این کفش فناوری SpeedFit این شرکت به‌کار رفته است که باعث می‌شود جایگاه قرارگیری پاشنه خیلی راحت‌تر شود. لایه‌ی زنبوری جدید روی کفش باعث می‌شود تا کفش اجازه‌ی تنفس بهتر را به پا بدهد.

به‌دلیل مواد سبک و الیافی با قابلیت نفوذ هوای که در این مدل به کار رفته است، این کفش هم برای دونده‌های مبتدی و هم حرفه‌ای مناسب است. عملکرد این کفش با طی کردن مسافت‌های کوتاه و یا طولانی تغییری نمی‌کند.

کفش ورزشی Asics Gel Kayano 22

کفش ورزشی اسیکس

این کفش برای دویدن در مسافت‌های طولانی، افرادی که پاهای آنها به سمت داخل تمایل دارد و دونده‌های حرفه‌ای مناسب است.

ثبات و حمایت از پاها این کفش را به کفشی بسیار جذاب آن هم در این دسته‌بندی تبدیل کرده است.

اگر به‌دنبال کفشی هستید که از پاهای شما بهتر محافظت کند، این کفش انتخاب خیلی خوبی است. این کفش به‌خصوص برای افرادی که پاهای آنها به سمت داخل تمایل داشته باشد، خیلی مناسب است. این کفش برای راحتی پاها و امنیت آنها در درازمدت طراحی شده است.

این مدل کفش از شرکت ASICS، بیست و چهارمین از نسل خودش است که فناوری ساخت آن در طول این سال‌ها خیلی پیشرفت کرده است. فوم دارای حافظه به کار رفته در پاشنه این کفش فضایی شخصی‌سازی‌شده را برای پاشنه‌ی پاها فراهم می‌کند و جلوی لغزش آنها را نیز می‌گیرد.

پنل به‌کاررفته در قسمت بالایی این کفش برای پاهایی که به سمت داخل تمایل دارند بسیار مناسب است. همچنین برای جلسات تمرینی طولانی هم مفید است. ژل به‌کاررفته در لایه‌های میانی کفش نیز باعث راحتی خیلی بیشتری می‌شود.

با اینکه کفش‌هایی که راحت‌تر هستند عموما سنگین‌ترند، اما این کفش وزن زیادی ندارد (۳۲۰ گرم). همچنین ظاهر آن نسبت به نسل‌های قدیمی هم بهتر است. پاشنه‌ی آن ۱۰ میلی‌متر کوتاه‌تر شده تا ظاهر شیک‌تری به آن بدهد.